Senior iOS Mobil Alkalmazás-fejlesztő

MacOSX és iOS gyakorlati ismerete, XCode ismerete

Senior iOS Mobil Alkalmazás-fejlesztő | Arenim Technologies
Senior iOS Mobil Alkalmazás-fejlesztő feladatok| Arenim Technologies

Feladatok, kihívások

  • Részvétel új és meglévő mobil alkalmazások fejlesztésében
  • Alkalmazásmodulok tervezése, implementálása
  • Fejlesztésekkel kapcsolatos dokumentációs feladatok elvégzése
  • Alkalmazás tesztelési feladatok

Szakmai elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás, legalább szakmai szintű
  • Objektum orientált tervezési és programozási ismeretek, magabiztos Swift tudás
  • MacOSX és iOS operációs rendszer gyakorlati ismerete
  • XCode ismerete
  • Verziókezelő rendszer ismerete (GIT, SVN)
  • Webes technológiák alapfokú ismerete
  • Önállóság munkavégzés terén, ugyanakkor nyitottság szakmai konzultációkra a csapat tagjaival
Senior iOS Mobil Alkalmazás-fejlesztő szakmai elvárások | Arenim Technologies
Senior iOS Mobil Alkalmazás-fejlesztő - előnyt jelent | Arenim Technologies

Előnyt jelent

  • Több platformon szerzett tapasztalat (iOS/Android)
  • Objective-C nyelv ismerete
  • C++ és SIP ismerete
  • Clean architecture ismerete
  • Referencia alkalmazások
  • Adatbázis ismeretek (SQL, SQLite, MySQL)
  • Programozási nyelvek ismeretek
  • Járművezetői engedély, mobilitás
  • Kreativitás, pontosság, igényesség, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Igény szerint rugalmas munkaidő, alkalmanként távoli munkavégzéssel is
  • Fiatal, lendületes csapat, dinamikusan fejlődő cég
  • Nemzetközi tapasztalatok megszerzésének lehetősége
  • Folyamatos tanulási és előrelépési lehetőség
Arenim Technologies karrier

Az Arenim Technologies Kft. Magyarország egyik meghatározó távközlési és
Cyber-Security szoftverfejlesztő cége

Az Arenim Technologies Kft. (arenim.com) saját távközlési és biztonságtechnikai megoldásokat fejleszt, értékesít és üzemeltet.
Fejlesztőcsapatunk nevéhez kapcsolódik a többszörös díjnyertes CryptTalk hívástitkosító szolgáltatás (crypttalk.com),
valamit a számos magyar vállalat által használt felhőalapú ArenimTel (arenimtel.hu) Call center és ügyfélszolgálati szoftver.

Szívesen csatlakoznál?

Jelentkezésedet a hr@arenim.com címre várjuk.
Kérjük, küldj önéletrajzot és egy rövid motivációs levelet is.