Senior DevOps / IT Infrastruktúra Mérnök

Legalább 3-5 év tapasztalat Linux és Windows operációs rendszerekkel

Senior DevOps / IT Infrastruktúra Mérnök | Arenim Technologies
Senior DevOps / IT Infrastruktúra Mérnök feladatok | Arenim Technologies

Feladatok, kihívások

  • Részvétel új és meglévő IT rendszerek kialakításában, fejlesztésében és üzemeltetésében
  • Magas rendelkezésre állású Linux clusterek menedzselése és telepítése
  • Hálózati konfiguráció kialakítása és támogatása (LAN, VPN, switchek, routerek, tűzfalak, proxy-k)
  • Szolgáltatások, szerverek ellenőrzése, felügyelete, hibaelhárítás
  • Rendszeres informatikai feladatok elvégzése (frissítések, migrációk, biztonsági mentések)
  • Fejlesztőcsapat IT támogatása (CI / CT Rendszerek, Gitlab, Nexus, Jira stb.)

Szakmai elvárások

  • 3-5 év tapasztalat Linux és Windows operációs rendszerek telepítésében, adminisztrációjában és üzemeltetésében
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Biztos szakmai angol nyelvtudás
  • Hálózati ismeretek
  • Égő vágy a szakmai tudás bővítésére
  • Önállóság a munkavégzés terén, ugyanakkor nyitottság szakmai konzultációra a csapat tagjaival
Senior DevOps / IT Infrastruktúra Mérnök szakmai elvárások | Arenim Technologies
Senior DevOps / IT Infrastruktúra Mérnök - előnyt jelent | Arenim Technologies

Előnyt jelent

  • Tapasztalat hálózati topológiák és IT-rendszerek kialakításban (LAN, WAN, tűzfalak, alhálózatok, NAT, routing, bridge-ek, VPN-ek, SNMP, apache, Exchange)
  • Tapasztalat Linux scriptek kialakításában (bash, perl)
  • Monitoring rendszerek ismerete (nagios)
  • Programozási ismeretek
  • Járművezetői engedély, mobilitás
  • Ha munkaidőn túl is hajlandó vagy támogatást nyújtani távolról/telefonon

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Igény szerint rugalmas munkaidő, alkalmanként távoli munkavégzéssel is
  • Fiatal, lendületes csapat, dinamikusan fejlődő cég
  • Nemzetközi tapasztalatok megszerzésének lehetősége
  • Folyamatos tanulási és előrelépési lehetőség
Arenim Technologies karrier

Az Arenim Technologies Kft. Magyarország egyik meghatározó távközlési és
Cyber-Security szoftverfejlesztő cége

Az Arenim Technologies Kft. (arenim.com) saját távközlési és biztonságtechnikai megoldásokat fejleszt, értékesít és üzemeltet.
Fejlesztőcsapatunk nevéhez kapcsolódik a többszörös díjnyertes CryptTalk hívástitkosító szolgáltatás (crypttalk.com),
valamit a számos magyar vállalat által használt felhőalapú ArenimTel (arenimtel.hu) Call center és ügyfélszolgálati szoftver.

Szívesen csatlakoznál?

Jelentkezésedet a hr@arenim.com címre várjuk.
Kérjük, küldj önéletrajzot és egy rövid motivációs levelet is.